Soğuk Oda Buzhane Kapıları Soğuk hava deposu kapıları ısı yalıtımı için soğuk odalarda büyük önem taşır. Soğuk hava depolarında ısı kaybının en çok yaşandığı en riskli bölgedir
Soğuk Oda Buzhane Kapıları

Soğuk Oda Buzhane Kapıları

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Buzhane / Soğuk Oda Buzhane Kapıları

Soğuk Oda Kapıları

Soğuk hava deposu kapıları ısı yalıtımı için soğuk odalarda büyük önem taşır. Soğuk hava depolarında ısı kaybının en çok yaşandığı en riskli bölgedir.Buzhaneleriçin bu kadar önem taşıdığından imalatının uzman eller tarafından yapılıp ısı köprüleri ve ısı yalıtımının oldukça iyi olması gerekmektedir. Standart ve özel imalat yapılabilmektedir. Kullanım amaçlarına göre farklı tiplerde soğuk oda kapısı mevcuttur.

    Menteşeli soğuk oda kapıları Yüzeyleri panel yüzeyleriyle aynı veya istenilen farklı yüzey kaplaması ile üretilmektedir.Buzhane Kapı kanadı ve kasası;  poliüretan dolgudur, ısı köprüleri mevcuttur, yükselen tip menteşelidir. Dışarıdan anahtarla kilitlenebilen ve içeriden kilitli ya da kilitsiz açılabilen acil çıkış kolu mevcuttur. Rezistanslı donmuş muhafaza ve şoklama soğuk odaları kapısı ile soğuk muhafaza soğuk odası kapısı üretilmektedir. Rezistanslı kapılarda kullanılan ısıtıcı rezistans; 220 volt beslemeli ve ithaldir.Buzhane Kapı kanadı üzerindeki EPDM malzemeden dayanıklı ve esnek contanın kasaya bastığı noktada özel kapaklı profil içerisine yerleştirilen rezistans kablosu daha sonra değiştirilmeye olanak sağlar.

    Kullanım yerine göre farklı eşik detayları ile üretim yapılmaktadır. İstenildiği durumlarda lastik süpürgeli veya eşikli olarak da üretilir. Kasa birleşim detayı duvar panelleriyle aynı tipte, panele montajlı yada duvara montajlı olarak yapılmaktadır.

    Sürgülü tip soğuk oda kapıları yüksek kalite ile üretilmektedir ve istenen boyutlarda yapılabilmektedir. Eloksallı Alüminyum Ray Sistemi içten açma kol sistemi ile kullanıcıya büyük avantajlar sağlar. Kapı tamamen açıldığında iç kol sistemi nedeni ile kapı kasası ile sıfır olur ve forklift çarpma ihtimalini minimuma indirir.

   Gerek zaman içerisinde aşınan parçaların değiştirilmesindeki kolaylığı gerekse kullanımdaki rahatlığı ile isteğinize cevap verecek kapıdır. Donmuş muhafaza kapılarında 24 volt ile çalışan rezistans teli kapının donarak yapışmasını önler.

Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.