Buzhane Grupları İç ve dış ünitelerinin ideal hava sirkülasyonu ve homojen soğutma yapacak şekilde en uygun yerlere montajları yapılarak maksimum randıman sağlanmaktadır.
Buzhane Grupları

Buzhane Grupları

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Grupları

BUZHANE GRUPLARI


Split Cihazlar
                   
 
İç ve dış ünitelerinin ideal hava sirkülasyonu ve homojen soğutma yapacak şekilde en uygun yerlere montajları yapılarak maksimum randıman sağlanmaktadır.

Sessiz ve titreşimsiz, yüksek verimli, tam otomatik ve sorunsuz çalışma yapmak üzere 9 yılı aşkın tecrübe ve Birlik soğutma uzman kadrosunun yenilikçi, dinamik ve sıkı çalışma tarzı ile üretilen Birlik soğutma marka cihazlar, TSEK, ISO-9001 ve CE kalite belgeleri güvencesi ile tüketicisine sunulmaktadır.
Soğuk depo özelliklerine,yükleme biçimine ya da ürün özelliklerine göre farklı tipte (standart,kabin tipi,tavan tipi ) evaporatör (oda içi soğutucu) seçenekleri mevcuttur. Dış ünite ,atmosfere açık koşullara dayanıklı olacak şekilde özel olarak imal edilmiştir.Montaj ve arıza sırasında kolay açılabilen kontrol kapakları mevcuttur. Kondenser yüzeyleri cihaz standartlarına göre +32°C / +43°C ve +50°C dış hava şartlarına bağlı olarak hesaplanmıştır. Dış ünite ses seviyesi Avrupa güvenlik normlarında (CE) olup,Sessiz Kondenser üniteli soğutma cihazlarında dış ünite (kondenser ünitesi) çok düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Soğutma cihazları yaz ve kış sıcaklıklarına göre otomatik fan basınç kontrol sistemiyle çalışmaktadır.

 

Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.