Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Vidalı Kompresörler Bitzer motorları buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Bitzer kompresörleri buzhane gruplarında da kullanılmaktadır. Bitzer kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.
Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Vidalı Kompresörler

Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Vidalı Kompresörler

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Vidalı Kompresörler

BUZHANE VE SOĞUK ODA BİTZER VİDALI KOMPRESÖRLEr


Bitzer  motorları  buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Bitzer kompresörleri  buzhane gruplarında da kullanılmaktadır.Bitzer   kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.


Vidalı Kompresörler

Bitzer, deneyimi, modern tasarım ve üretim tekniği ile vidalı kompresörlerin imalinde bir örnek teşkil etmektedir. Bitzerin vidalı kompresörleri: yüksek kapasite ve verimlilik, mükemmel profil yapısı, yüksek motor verimliliği, küçük boyut, sessizlik ve titreşim azlığı gibi özelliklere sahiptir.


Semi-Hermetik Vidalı Kompresörler

Endüstriyel uygulamalar için Semi-hermetik kompresörler. Modern döner kompresörler, yüksek randımanlı ve güçlü, kompakt tasarımlı, hafif ve uygun maliyet fiyatları ile evrensel uygulamalarda tercih ediliyorlar.


Bunların yanında, daha belirgin özellikleri de bulunmaktadır :

Ekonomizör opsiyonu ile mümkün olan en yüksek soğutma ve COP kapasitesi.

Tümleşik kapasite kontrolü.

Patentli yağlama sistemi ve cömert boyutlarda hazırlanmış motor yatağı sayesinde uzun süreli dayanıklılık.

6 kompresörle paralel çalışmaya uyumlu.

Mevcut tüm soğutuculara uyumlu: klorsuz HFCler ve R22.

Kapasite aralığı: 400 kWa kadar pallel işlem ile - 18.5ten 66 kWa (nominal motor gücü)


Semi-Hermetik Kompakt Vidalı Kompresörler

Soğutucu ve A/C sistemlerinin seri üretimi için ideal bir çözümdür. Entegre yağ haznesi ve ayırıcı sistemi kuruluş süresini ciddi şekilde kısaltır ve vidalı kompresörlerin minimal alan ihtiyacı ile kullanılmasını sağlar. Bu sayede montaj için harcanan çaba semi-hermetik pistonlu kompresöler ile kıyaslanabilir. Bitzer yeni CSH85 serisi ile tek kompresörler için 140 HP seviyesine ulaşıyor ve böylece A/C endüstrisinin daha büyük ünitelere olan talebini karşılıyor. Tüm yeni kompakt vidalı kompresörler (CSH65, CSH75, CSH85) adımlı veya adımsız regülasyon seçenekleri bulunan "ikili" kapasite regülasyonu ile donatılmışlardır. Tüm modeller ekonomizörlü veya ekonomizörsüz R134a, R407C ve R22ler ile kullanılabilmektedirler.
Hermetik Kompakt Vidalı Kompresörler

Hermetik kompakt vidalı kompresörler özellikle demiryolu A/C sistemleri ile kullanılmaya uygundurlar. Bu ürünler tipik vagonlar için tasarlanmıştır ve geniş yelpazedeki hız kontrolü ile çalıştırılabilirler. Düşük boyutları, ağırlıkları ve sessiz çalışma özellikleri ile de tavan ve yer altı uygulamalarında kullanılmaya elverişlidirler. Bu ürün grubunun tüm modelleri, R134a gibi modern klorsuz soğutucular ile çalışabilirler.


Açık Tip Vidalı Kompresörler

Bitzerin açık tip vidalı kompresörleri NH3 tasarımında olduğu kadar deniz soğutmacılığı veya patlamaya dayanıklı alanlarda kullanım için de en iyi çözümlerden birinizi sunmaktadır.


Standart motorlar kompresörün üzerine flanşlanabilirler.

Yüksek kalitede güvenilir işlevli metal yivli şaft kapağı.

Yağ püskürtme soğutması sayesinde düşük ısı düzeyleri.

Geniş aksesuar seçenekleri (yağ ayırıcı, yağ soğutucu, koruma modülleri gibi) geniş paralel sistemlere dahi uyumlu olma özelliğinin tescili niteliğindedir.

Mevcut tüm soğutucularla uyumludur - NH3 için ise özel versiyonu bulunmaktadır.


Kapasite aralığı: 440 kWa kadar pallel işlem ile - 18.5ten 74 kWa (motor performansı)

Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.