Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Pistonlu Kompresörleri Pistonlu tip soğutma kompresörleri, soğutma ve klima uygulamalarında uzun yıllardır başarı ile kullanılmaktadırlar. Bitzer her tür uygulama ve soğutucu için pistonlu soğutma kompresörü üretmektedir.
Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Pistonlu Kompresörleri

Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Pistonlu Kompresörleri

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Pistonlu Kompresörleri

Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Pistonlu Kompresörleri


Pistonlu Kompresörler

Pistonlu tip soğutma kompresörleri, soğutma ve klima uygulamalarında uzun yıllardır başarı ile kullanılmaktadırlar. Bitzer her tür uygulama ve soğutucu için pistonlu soğutma kompresörü üretmektedir.


Semi-Hermetik Pistonlu Kompresörler

Bitzerin oldukça modern olarak üretilen ".2-Jenerasyon" semi-hermetik pistonlu kompresörleri tek bir teknik konsept içerisinde, geleneksel veya klorsuz HFC soğutucularının kullanıldığı tüm uygulama sınıflarını kapsıyor. Bu ürün grubundaki son yenilik ise; oldukça küçük boyut, evrensel uygulama, minimum enerji tüketimi gibi avantajları bulunan "Octagon Serisi".


Bitzerin ürettiği semi-hermetik pistonlu kompresörler ayrıcalıklarını, güçlü valf plaka yapısı, yüksek kalitedeli aşınmaz parçaları, yüksek performanslı emiş gücüne sahip gaz soğutmalı tümleşik motorları ve uzun vadeli yağ dönüş sistemi gibi özellikleri ile ortaya koyuyorlar.


Semi-Hermetik Pistonlu Kompresörler, 2 aşamalı

Bitzer, aşırı düşük ısı sınıfı için yüksek randımanlı "2 aşamalı semi-hermetik pistonlu kompresörleri" geliştirmiştir. Bu ürün grubunun en önemli özelliği 2 aşamalı sıkıştırma sürecine sahip olmasıdır. Sıkıştırma oranının bölünmesi ile aşırı işlem ısıları önleniyor ve işlem güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun dışında doğrudan emiş ve opsiyonel sıvı serinletici özellikleri sistemin soğutma kapasitesini önemli ölçüde arttırarak daha verimli sonuçlar alınmasını sağlıyor.


2 aşamalı kompresörler, klorsuz yani çevre dostu düşük ısılı soğutucularla da kullanılabilirler.


Açık Tip Pistonlu Kompresörler

Dünya çapındaki müşterilerimiz açık tiplerin avantaj olduğu durumlarda bu ürünü tercih etmektedirler. Kalitesi ispatlanmış ".2-Nesil" yapı parçaları ile uyumlu olan bu tür kompresörler yüksek kaliteli metal körük şaftı kapağına sahipler. Bunun sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: mevcut tüm soğutucular ile uyumluluk, standart motorlarda bir kuplaj gövde ile veya kayışla döndürme için flanş olanağı, patlamaya dayanıklı alanlara uyumluluk.


Hızlı çalışan kompresörlerin yanı sıra klasik 0-VII serisine de hala dünya çapında talep bulunmaktadır. Bunun nedenleri; efsaneleşmiş güvenilirlik, servis garantisi ve modern klorsuz soğutucular ile kullanılabilme özelliğidir.

Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.