Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin K Serisi Semi Hermetik Kompresörler DORİN motorları buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır. Dorin kompresörleri buzhane gruplarında da kullanılmaktadır. Dorin kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.
Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin K Serisi Semi Hermetik Kompresörler

Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin K Serisi Semi Hermetik Kompresörler

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin K Serisi Semi Hermetik Kompresörler

BUZHANE VE SOĞUK ODA DORİN K SERİSİ SEMİ HERMETİK KOMPRESÖRLERDORİN  motorları  buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır. Dorin kompresörleri  buzhane gruplarında da kullanılmaktadır. Dorin  kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.

K serisi

"K" serisi,2,89 m3/hden ve 399,6 m3/hye kadar süpürme hacimlerine sahip, 2 ila 16 silindir arası modelden oluşuyor ve motorlarının nominal kapasiteleri 1/3den 75 HPye kadar olabiliyor. DORIN kompresörlerinin bu yeni serisi firmanın daha iyi ürünler için sürekli yaptığı araştırmalar ile kullanıcıların çevreci ve enerji kullanımını minimum seviyeye düşürmek için olan arayışlarından doğmuştur.


Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.