Copeland Kompresörler Ekovatlar Emerson Copeland markalı soğutma kompresörleri R 22 / R 404A/ R 134a soğutucu gazları ile ( KCE, KCN, KCJ modelleriyle 1/5 HP'den 3 HP'ye kadar Hindistan'da üretilmektedir.)
Copeland Kompresörler Ekovatlar

Copeland Kompresörler Ekovatlar

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Copeland Kompresörler Ekovatlar

COPELAND KOMPRESÖRLER EKOVATLAR

COPELAND HERMETİK KOMPRESÖRLERİ HAKKINDA:

Emerson Copeland markalı soğutma kompresörleri R 22 / R 404A/ R 134a soğutucu gazları ile ( KCE, KCN, KCJ modelleriyle 1/5 HP'den 3 HP'ye kadar Hindistan'da üretilmektedir.)

Hindistan'da üretilen Copeland hermetik kompresörleri R 22 ( MBP ) 907 k.cal'den 3.225 k.cal'ye ve R 134a ( MBP ) 540 k.cal'den 2066 k.cal'ye, R404A (MBP ) 2437 k.cal'den 7.748 k.cal'ye kadar üretilebilmektedir.

Çok yönlülük ve çalışma alanlarının geniş seçimi copeland markalı hermetik kompresörlerini her türlü soğutma ihtiyacı için ilk seçim haline getirmektedir. Hermetik ürün gamının genişliği vasıtısa ile maksimum enerji verimliliği ve çok uzun süre dayanıklılık Copeland kompresörlerinin en önemli özelliklerindendir.

Coepland markalı kompresörler birçok refrijeran ve elektrik çeşitleri ile dünya çapındaki ekipman ihtiyaçlarını desteklemek için uygundur, ve her bir üretilen kompresör Emerson Copeland'ın kalite ve uluslar arası güvenirliğinin ispatıdır.

Hindistandaki üretiminin dışında, R 22 hermetik kompresörler ( CR serisi 1,5 hp ile 5 hp arasında ) ; R 404A hermetik kompresörler ( CS serisi 1,5 hp ile 5 hp arasında ), ZR serisi scroll kompresörler, ZB serisi R 22 / R 404A Scroll kompresörler Emerson Copeland ürün gamının içersinde bulunmaktadır.

Hermetik ve Scroll tiplerinin dışında Semi – Hermetik Kompresörlerde Emerson Copeland markası ve güvenirliliği ile tüm dünyada yıllardır kullanılmaktadır. Semi – Hermetik Kompresörler Standart ve Discus tipleriyle sunulmaktadır.
Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.