Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin Kompresör soğuk Hava Motorları DORİN motorları buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Dorin kompresörleri buzhane gruplarında da kullanılmaktadır.Dorin kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.
Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin Kompresör soğuk Hava Motorları

Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin Kompresör soğuk Hava Motorları

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin Kompresör soğuk Hava Motorları

Buzhane Ve Soğuk Oda Dorin Kompresör soğuk Hava   Motorları

DORİN  motorları  buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Dorin kompresörleri  buzhane gruplarında da kullanılmaktadır.Dorin  kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.

1918 yılında makina parçaları üreticisi olarak kurulan Officine Mario Dorin, 1932 yılında soğutma sistemleri ve kompresör imal etmeye başlamıştır. OMD 1957den bu yana da, günümüzde firmanın iş hacminin çekirdeğini oluşturan, semi-hermetik kompresör üretimi yapmaktadır.
Semi Hermetik Kompresörler
Officine Mario Dorin, 1957den bu yana semi-hermetik kompresör üretimi yapmaktadır. Semi-hermetik kompresör imalatı firmanın temel iş hacmini oluşturmaktadır. Günümüzde 70in üzerinde semi-hermetik kompresör modeli ile hizmet vermektedir.

Açık Tip Kompresörler
Officine Mario Dorin, 1932 yılından bu yana açık tip kompresör imal etmektedir. HCFC ve HFC soğutucuları ile kullanılabilecek şekilde tasarlanarak hazırlanan, 27.2 cm3ten 1865 cm3e kadar kompresör çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Transport
T-transport serisi açık tip kompresörler mobil klima ve soğutma uygulamaları için özel olarak hazırlanmıştır. Bu ürünün uygulandığı alanlar; otobüs klimaları, soğuk ürün taşımacılığı, denizcilik ve endotermik, vb.dir.

Vidalı Kompresörler
Vidalı kompresörlerin V serisi 9 ayrı model olarak sunulmaktadır. Tüm modeller HFC ve HCFC türü soğutucular ile kullanılabilirler.Kompresörler yatak ömrünü uzatan yeni bir 5:6 vida profili ile tasarlanmışlardır. Officine Mario Dorinin vidalı kompresörlerinin çok çeşitli aksesuar ve koruma aracı bulunmaktadır. Bu kompresörler; klima, dondurucu, soğutucu ve ısı pompası uygulamalarında kullanılabilirler.

Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.