Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Motorları Bitzer motorları buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Bitzer kompresörleri buzhane gruplarında da kullanılmaktadır. Bitzer kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.
Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Motorları

Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Motorları

Anasayfa/ Hizmetlerimiz / Motorlar / Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Motorları

Buzhane Ve Soğuk Oda Bitzer Motorları


Bitzer  motorları  buzhane ve soğuk oda gruplarında en çok kullanılan ve en iyi verimi verebilen iyi buzhane motorlardır.Bitzer kompresörleri  buzhane gruplarında da kullanılmaktadır. Bitzer   kompresörler Türkiyenin 4 bir yanında sorunsuz çalışmaktadır.

Bitzer 70 yıldır yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile tüm dünya tarafından tanınan kompresör, kondensör ve basınçlı kaplar tasarlayarak imal etmektedir.


Pistonlu Kompresörler

Pistonlu tip soğutma kompresörleri, soğutma ve klima uygulamalarında uzun yıllardır başarı ile kullanılmaktadırlar. Bitzer her tür uygulama ve soğutucu için pistonlu soğutma kompresörü üretmektedir.


Vidalı Kompresörler

Bitzer, deneyimi, modern tasarım ve üretim tekniği ile vidalı kompresörlerin imalinde bir örnek teşkil etmektedir. Bitzerin vidalı kompresörleri: yüksek kapasite ve verimlilik, mükemmel profil yapısı, yüksek motor verimliliği, küçük boyut, sessizlik ve titreşim azlığı gibi özelliklere sahiptir.


Basınçlı Kaplar

Bitzer soğutma ve klima endüstrisi için kapsamlı bir program çevçevesinde basınçlı kaplar imal etmektedir. Bitzerin ürettiği basınçlı kaplar Avrupa Basınçlı Kaplar Talimatına uygun şartlarda imal edilmektedirler. Bitzer tarafından üretilen tüm ürünler CE sertifikasına sahiptirler.


Etiketler :

/

Motorlar

Soğutucular

Termostatlar

Fanlar

Kondanserler

Endüstriyel Ekipmanlar

Buzhane

Diğer Ürünler

Reklam Alanı Baslık

Reklam Alanı Acıklama

İletişim Bilgilerimiz

Eskişehir Mah.Dolapdere Cad. No 105 Şişli/İSTANBUL

0212 230 90 90

Birlik Soğutma Logo

Önemli Linkler

E-Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden habedar olabilirsiniz.